Туристам на заметку

В аэропорт необходимо приехать за 2 часа до начала регистрации. Вы самостоятельно проходите регистрацию на рейс и паспортный контроль. На регистрации вы предъявляете загранпаспорт, авиабилет. Регистрация заканчивается, как правило, за 40 минут до вылета. Если вы несвоевременно прибудете на регистрацию, авиакомпания вправе не принять вас на борт самолета.
Необходимые документы для поездки:

Подробнее: Памятка туристу

Відповідно до ст. 2 «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» неповнолітні громадяни України виїжджають з України за наявності проїзного документа дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків. При цьому у паспорти батьків з 5-ти річного віку дітей вклеюються фотокартки.

Подробнее: Правила пересечения границы несовершеннолетними гражданами Украины

Відповідно до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" від 21 січня 1994 року громадяни України мають конституційне право виїжджати з України (крім окремих випадків, передбачених цим Законом) та в'їжджати в Україну при наявності у них дійсних документів для виїзду за кордон.
Документами, що дають право на виїзд з України, зокрема, у приватних справах, і в'їзд в Україну та посвідчують особу громадянина України під час перебування за її межами є:

Подробнее: Правила въезда - выезда граждан Украины за границу